Grup Şirketlerimiz

Anadolu Grup Enerji Yatırımları A.Ş.

Anadolu Grup Enerji Yatırımları A.Ş., bünyesinde barındırdığı diğer grup şirketleri adına yatırım ve finansman kaynaklarını sağlamak ve bu hususta tüm enerji yatırımlarını yapmak amacı ile kurulmuştur.

Anadolu Grup Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.

Serbest piyasa ekonomisine geçen enerji sektöründe, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan Toptan Elektrik Enerjisi Satışı Lisansı alan şirketimiz, tüm Türkiye genelinde, serbest tüketicilere elektrik enerjisi satışı yapabilmektedir.

Anadolu Grup Enerji Üretim A.Ş.

Anadolu Grup Enerji Üretim A.Ş. ise enerji üretimi ile ilgili her türlü tesisi faaliyete geçirmek ve işletmek amaçlarıyla hizmet vermektedir.

Anadolu Grup Doğazgaz İthalat ve İhracat A.Ş.

Anadolu Grup Doğalgaz Toptan Satış İth. ve İhr. A.Ş. ise henüz kurulma aşamasında olup serbest piyasa ekonomisine geçen enerji sektöründe serbest tüketicilere doğalgaz satışı yapacaktır.

Anadolu Grup Sistem ve Kiralama A.Ş.

Şirketimiz, elektrik veya elektronik ortamda enerji verimliliğini ve elektrik ile doğalgaz tedariği bakımından, daha kaliteli hizmet verilmesi konusunda AR-GE çalışmalarını yürütmektedir. Bunun yanında, diğer grup şirketlerimizin ihtiyaç duyabileceği her tür araç gereç ve ekipman tedarik etmek veya kiralamak amacıyla kurulmuştur.

Anahtar kelimeler: elektrik,doğazgaz,satış,indirimli,ucuz,serbest,tüketici,üretim,kojenerasyon,pmum,dgpys,anadolu,grup,enerji,üretim,fatura,ortak,gerilim,alçak,kaçak,fiyat,borsa,toptan,anadoluenerji,anadoluenerji.com.tr,ankara,temsilcilik,temsilci,kwh,birim,fiyat,fon,trt,iletim,dağıtım,teiaş,piyasa,lisans

enernet.com.tr Enernet Enerji Otomasyon Bilişim Sistem Üretici Kojenerasyon Santral Üretim Sayaç Kiralama

Duyurular & HaberlerBize Ulaşın

Çağrı Merkezi: 444 AE 13 (23 13)

Adres: Ceyhun Atuf Kansu Cad. No:100 Ata Plaza Kat:12 Balgat-Çankaya/Ankara
Tel: +90 312 473 60 30 Fax: +90 312 473 60 31
Web: www.anadoluenerji.com.tr E-Posta: bilgi@anadoluenerji.com.tr

İletişim formu için tıklayınız.